נעים להכיר – מעט עלי

ריקי ניר יעוץ וקידום רגשי

"בחזוני אני רואה אנשים מחוברים… לעצמם ואחד לשני. הם מחייכים, הם אוהבים והם יודעים… להוקיר את החיים, להשביח אותם"

שמי ריקי ניר. בהכשרתי אני מרפאה הוליסטית ומאמנת אישית וקבוצתית. סקרנותי הבלתי נדלית הובילה אותי להתנסויות לימודיות בתחומים מרובים שהמשותף לכולם הוא הרצון שלי ללמוד לעומק ולקבל כלים שישביחו את חיי בכל מישור.  במהלך תחומי התמחותי המגוונים הבנתי שיש לי את היכולת להעביר הלאה בדרך ידידותית ובהירה את כל הידע שרכשתי ואני משתפת בשמחה ומתוך כוונה אמיתית את האנשים הרבים שמגיעים אליי כאשר כל אחד ואחד ממטופלי מסב לי שמחה בצמיחתו.

ריקי נירהיתרון היחסי שלי הוא בכך שיש לי היכולת כיום לשלב תורות רבות במקביל ולהתאימן באופן אישי לפונים אליי. אני סבורה שתמיד אפשר לשנות ולהשתנות, אך על מנת שנוכל לשנות עלינו להכיר את עצמינו היטב ולהבין באמת מהו הכלי המצוי ברשותנו  שיוביל לשינוי המיוחל.

חלקינו נזקק לתמיכה רגעית נקודתית, אחרים זקוקים לסיוע מחשבתי או רוחני, לפעמים עדיפה קבוצה ולעיתים טיפול יחידני אישי. מבנה האישיות משתנה מאדם לאדם ומה שמאחד את כולנו הוא הרצון להתקדם, לשפר את איכות חיינו ולהעצים את המודעות העצמית באופן שיאפשר לנו לצמוח ולהתפתח. אהבתי לאנשים באשר הם דרבנה אותי לשתף בידע, להעניק באהבה ולסייע, לתמוך, לקדם ולהשפיע וכל הליך ריפוי והקלה מרגשים אותי בכל פעם מחדש. זכיתי ועודני זוכה בכל יום להיות שגרירה של אושר, ריפוי, שינוי ואיכות חיים ואני אסירת תודה על כך.

אהבתם? לחצו כאן לשתף

התגובות סגורות.