לימודי הילינג

לימודי הילינג לריפוי עצמי

מחשבותינו יוצרות את המציאות, שנאמר "אם אתה חושב שאתה יכול, אתה צודק, ואם אתה חושב שאתה לא יכול, אתה צודק".
בואו להיות ההילרים של עצמכם. 

למה לימודי הילינג ולמה עכשיו? מה הוא הילינג?

היליניג הינה אנרגיית ריפוי אוניברסלית שמתעלת את עצמה אלינו ודרכנו. הכרת האנרגיה הזאת, מאפשרת לנו להפעיל אותה בעוצמה מוגברת. המטרה היא לעגן אותה בתוכנו ולחוות באמצעותה צמיחה רגשית ורוחנית, שליטה טובה יותר על האירועים בחיינו, הענקת ביטחון והשפעה…

קורס הילינג אותו אני מעבירה הוא קורס הילינג ייחודי ושונה. מדוע? קורס הילינג זה מאגד תורות רבות של אנרגיית ההילינג שאותן למדתי ופיתחתי במהלך השנים. ישנן גרסאות מרובות אך בסיס של כל התורות הוא אחד ולכן במקום לייצר אינספור קורסים וסדנאות שונות, עמלתי, אספתי ומיקדתי את התורות השונות לכדי סדנא מעשית-איכותית אחת שמעניקה הכול מהכול.יש לכל אחד מאיתנו את היכולת להיות המרפא של חייו.

משתתפי קורס הילינג יזכו לקבל את מירב ואת מיטב הכלים בתחום כאשר הם מאוגדים לכדי מערכת עבודה אחת פשוטה וקלה ליישום.  

במהלך הסדנא נלמד כיצד:

  • להעלות את הבטחון העצמי
  • להתמודד טוב יותר עם המציאות המשתנה
  • לקבל החלטות ממקום מאוזן יותר
  • להתנהל בשבילי החיים בעזרת אנרגיה חיונית וחיובית ולשר אנרגיות חיוביות לסביבתנו הקרובה והרחוקה

כל אחד ואחת מאיתנו הוא הילר. לכולנו יש את היכולות. כדאי מאד לפתח יכולות אלה ולעשות בהן שימוש לטובתנו ולטובת הכלל.


הרשמו כעת ל לימודי הילינג :

בטלפון 0523100777 
או כאן ועכשיו ואנו נחזור אליכם בהקדם: 


מאמר נבחר בנושא לימודי הילינג : להיות או לחדול

 הילינג. מילה מעניינת…מין צליל מתגלגל קצת כמו פעמון לינג לינג. הקונוטציה שמעוררת המילה הילינג מיד מתייחסת לרוחניקיות, רצוי לבושה בגלאביה לבנה, כאשר צלילי אוםםם וארשת חולמנית מלווים בהדרת כבוד את הסצנה. האומנם?

הילינג בשנים האחרונות הפך למושג רווח שכולל בתוכו ורסיות עתיקות וחדשות שכולן מדברות על סוג של ריפוי, איזון.

בחברה השיבטית ההילר היה הרופא והמרפא שאיתו היו מתייעצים במגוון נושאי גוף ונפש. בחלק מהחברות השבטיות ההילר היה גם איש הקשר בין המימדים השונים. כאשר רצוי היה מידע שאינו זמין כגון: האם לצאת לקרב? האם לצאת לציד?…היה נהוג להתייעץ עם ההילר ולהיעזר בהמלצותיו הנבואיות.

טוב…מאז עברו הרבה מים בנהר ונשאלת השאלה (לפעמים בצדק…) אז מה זה הילינג בימינו? איך זה שכל אדם שני הוא "מומחה" הילינג? האם כדאי בכלל להירשם אל לימודי הילינג או קורס הילינג ? 

הרי יש לנו חזאים שחוזים מזג אויר ויש לנו יועצים אסטרטגיים שבונים לנו אסטרטגיה לכל עניין אפשרי בחיים, אנחנו כבר לא צריכים לצוד, אולי מקסימום את עיני הקופאית בסופר כדי שתזרז את הקונה לחתום על ספח האשראי ולפנות את מקומו. או לחילופין לצוד את עיני הגברת המצודדת מעברו השני של הבר…עושה רושם שאנו מרחיבים ומגדילים את טווחי השליטה בחיינו, יש ברשותנו טכנולוגיות מפותחות, יידע ומידע רבים, אז הכל בסדר. האומנם?

נכון שמאז חברותנו בחברה השבטית התפתחנו מאוד, וגם המודעות שלנו התרחבה ותודעתנו גדלה, אבל…וזה אבל גדול, התפתחה והתרחבה גם תודעת הנפרדות ואיתה מפלסי הפחד והבדידות. כל ה"שפע" שמתקיים סביבנו יוצר אשליה של בטחון, אשליה שמתפוצצת בפנינו כמו בועת סבון בכל פעם מחדש. החברה המודרנית מייצרת תופעות גוברות והולכות של חרדה, דיכאון, ייאוש, חולשה נפשית וריגשית ובידוד חברתי. אנו נעים בקביעות על שני מסלולים מנוגדים של רצון לשלוט וחוסר שליטה, בקיצור קוראים לזה חוסר איזון.

הילינג זה איזון. הילינג זה האיזון שכאשר אנו מבינים אותו ומתרגלים אותו, אנו מגדילים ומרחיבים את תחושת השליטה בחיינו וחשוב מכך, לומדים לשחרר את מה שאינו בשליטתנו ולפנות אותו מתוכנו. חישבו רגע איך הייתם מרגישים אילו הייתם מפנים ומשחררים מחשבות, אמירות, התנהגויות שלא תומכות בכם, שלא בשליטתכם…נו? איך ההרגשה?

המציאות משתנה, נקודה. איך שומרים על איזון במציאות משתנה? לימודי הילינג , קורס הילינג ותרגול הילינג קבוע יכולים לעזור. 

אנו מציעים קורס הילינג המלמד הילינג מעשי, פשוט, קל, זמין, כזה שמזכיר לנו באמת, אבל באמת, מי אנחנו, כמה עוצמות יש בנו, כמה השפעה טובה יש לנו על עצמנו ועל הסביבה כשאנו מאוזנים.

אנו מציעים לימודי הילינג מעשי המחבר אותנו לאמת פנימית עמוקה שאנחנו חלק ממשהו גדול ושלם. הילינג המחבר אותנו לזכות הטבעית לחיות ולפעול באיזון, בהשראה, בבטחון!

אהבתם? לחצו כאן לשתף

התגובות סגורות.